o nas

Jesteśmy uczestniczkami IV edycji Szkoły Liderek, studium „Od pomysłu do biznesu”. Nasza wspólna przygoda ze Szkołą Liderek rozpoczęła się w październiku 2014 roku, kiedy to również się poznałyśmy. Każda z nas jest inna. Mamy różne pasje, poglądy, tryb pracy oraz sposoby działania. Mimo tych odmienności łączy nas zainteresowanie zdrowym i aktywnym stylem życia. Dlatego z pasją realizujemy wspólny projekt – konferencję „Wiosenna dawka energii - znajdź swój sposób na zdrowe ciało i umysł”.  Organizacja takiego przedsięwzięcia jest dla nas wielkim wyzwaniem, jednocześnie polem do sprawdzenia się w działaniu oraz kreacji. Pracę nad przygotowaniem konferencji godzimy z codziennymi zawodowymi obowiązkami oraz życiowymi rolami. Naszym zyskiem będzie satysfakcja z sukcesu tego wydarzenia oraz zdobyte doświadczenia.

 

 

Poniżej prezentujemy nasze osoby:

Barbara Leszczyńska

Socjolożka. Badaczka. Doświadczona kierownik projektów. Trenerka. Lokomotywa zespołu i kreatorka (wg modelu Belbina).

Od początku swojej kariery zawodowej jestem związana z branżą doradczą i badawczą. Przez siedem lat byłam członkinią rozlicznych zespołów, project managerem złożonych projektów. Przez ostatnie dwa lata byłam odpowiedzialna za portfel projektów oraz wyniki kierowanego przeze mnie działu w firmie konsultingowej. Ważna jest dla mnie działalność społeczna. W chwili obecnej jestem prezeską stowarzyszenia Pozytywna Przestrzeń. 

Jestem praktykiem zarządzania: sobą, zespołem, ale przede wszystkim czasem i zadaniami. Jestem liderką zmian. Nie znam zwrotu: "nie da się". Jestem moderatorką, facylitatorką i wielbicielką spotkań. Efektywnych spotkań. Uwielbiam nadawać im sens.

Jestem w ciągłym ruchu. Uwielbiam biegać, jeździć na rowerze i ćwiczyć jogę. O poranku energii dodaje mi Powitanie Słońca, wieczorem relaksuje Savasana. Dzięki pracy z moim ciałem rozwinęłam się na wszystkich polach. Chcę się tym z Wami podzielić!

Maja Grabowiecka

Dyplomowana coach zmiany, trener, od kilkunastu lat praktyk biznesu w Polsce i za granicą, na różnych stanowiskach od menedżerskich po specjalistyczne, z doświadczeniem w pracy w wielokulturowych zespołach. Katalizator pozytywnej zmiany wg modelu MBTI. Od ponad 8 lat pracuję jako konsultant i analityk w branży IT w dużych międzynarodowych projektach, dotyczących oprogramowania dla firm ubezpieczeniowych (Francja, Ukraina, Luksemburg, Malta). Wcześniej związana byłam z branżą telekomunikacyjną, motoryzacyjną i budowlaną. Od lat z powodzeniem projektuję, wdrażam i zarządzam zmianami w biznesie, w pracy z klientem coachingowym oraz we własnym życiu :).

Uwielbiam pracować z ludźmi, odkrywać ich potencjał i pomagać im sięgać po to czego pragną. Jestem zwolenniczką hasła, że życie jest po to, by z niego czerpać pełnymi garściami i że tylko podążając za swoim sercem, potrzebami i pragnieniami możemy wieść je tak, by czuć się szczęśliwymi. Wiem jaką energię daje, gdy czujesz, że idziesz właściwą drogą i lubię się tą energią dzielić i inspirować nią innych. Klienci mówią o mnie, że zarażam energią i pokazuję, że “można”, znajomi, że gdy czegoś naprawdę chcę, prędzej czy później to zrobię.

Prywatnie tancerka, podróżniczka, fanka języka hiszpańskiego i brazylijskiej wersji portugalskiego oraz kultury latynoskiej.

Joanna Konopska

Pasjonatka tańca, wielbicielka podróży. Przygodę z tańcem rozpoczęłam w 2012 roku. Ponieważ taniec okazał się moją ogromną pasją, same stacjonarne kursy tańca były dla mnie niewystarczające. Chciałam się dalej rozwijać, więc zaczęłam brać udział w różnych festiwalach tanecznych, aby czerpać i uczyć się od najlepszych. Pierwszy festiwal, w jakim brałam udział, odbywał się w Warszawie. Po pierwszym festiwalu, poczułam, że to jest właśnie to, i że muszę wziąć udział w kolejnym festiwalu i tak po niespełna miesiącu byłam już na festiwalu w Bratysławie (Słowacja), a następnie w Porto (Portugalia) na festiwalu TaFixe. Później kolejne festiwale w Warszawie (Warsaw Kizomba Festival, Bachata Lovers, Bachaturo, ElSol) i w innych miastach Polski, następnie byłam dwa razy w Rovinj (Chorwacja), również dwa razy w Budapeszcie (Węgry), wielokrotnie w Paryżu (Francja), kilka razy w Lizbonie (Portugalia), jak również w Berlinie (Niemcy) oraz Londynie (Anglia). Taniec okazał się dla mnie tak ważny, że postanowiłam wziąć udział w castingu do grupy choreograficznej, gdzie zakwalifikowałam się do głównego składu. Razem z moją grupą występowałam na festiwalu Emocao w Paryżu, oraz na Warsaw Kizomba Festival w Warszawie. Oprócz tego, występowałam również z moim partnerem na obchodach 80­lecia Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina. Taniec i podróże stały się nieodłączną częścią mojego życia, a ponieważ dają mi wiele radości, chcę tę radość dzielić z innymi ludźmi i chcę im pomóc spełniać ich marzenia.

Justyna Listwoń

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorem Nordic Walking, pasjonatką aktywnego, zdrowego stylu życia. Wybór studiów związany był z moim zamiłowaniem do sportu i wszelkiej aktywności ruchowej od najmłodszych lat. Cały czas poszerzam swoje umiejętności i doświadczenie w tym zakresie.

Moim osobistym sukcesem jest umiejętność łączenia pasji z aktywnym życiem zawodowym i rodzinnym - jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek i triathlonistką.

Moją misją, do której dążę jest robienie w życiu tego, co jest bliskie mojemu sercu i moim zainteresowaniom. Sukces zawodowy dla mnie to tak uwielbiać to co się robi, by „nie przepracować” ani jednego dnia w życiu :-).

Ludzie zwykli o mnie mówić, że mam duże poczucie humoru i zarażam pozytywną energią. Staram się motywować innych do podejmowania wyzwań i działania. Cieszę się, gdy widzę tego efekty.

Konferencja „Wiosenna dawka energii” jest dla mnie sporym wyzwaniem i będę ogromnie dumna, jeśli uda nam się ją zrealizować z sukcesem.