Patroni Medialni

Miesięcznik „Sens” - Jedyny kobiecy magazyn o rozwoju, powstał z myślą o Czytelnikach zainteresowanych poszukiwaniem dróg rozwoju osobistego, zdrowym życiem i zadbaniem o jakość relacji z otoczeniem. Pismo zachęca do poznania siebie, swoich emocji i postaw, spojrzenia na ciało i psychikę jako jedność. W tym celu sięga do doświadczeń psychologów, terapeutów i ekspertów zajmujących się zagadnieniem zdrowia i urody. Co miesiąc ukazuje praktyczne możliwości doskonalenia się i pokonywania życiowych problemów. Jedyne w Polsce pismo, które zawiera „Informator o warsztatach rozwoju”, pozwalający Czytelnikom zapoznać się z ofertą rynku w tej dziedzinie. „Sens” zadebiutował na rynku w 2007 roku.

Magazyn "Coaching" - Magazyn dla ludzi zainteresowanych samorozwojem, dla tych, którzy chcieliby świadomie pracować nad jakością swojego życia osobistego, rodzinnego, towarzyskiego i zawodowego. Na łamy zapraszamy coachów, mentorów i trenerów biznesu. Współpracujemy z amerykańskim dwumiesięcznikiem "Psychology Today".


Magazyn „Runner’s World” - Największy na świecie magazyn dla biegaczy, wydawany jest w 12 edycjach w 14 krajach i ma co miesiąc ponad 4 miliony Czytelników. „Runner’s World” pomaga, doradza i motywuje biegaczy w różnym wieku i o różnych możliwościach. Chcemy, by ludzie kochali bieganie i dzięki temu byli zdrowsi, sprawniejsi i osiągnęli wszystko, co zaplanują. Zarówno na trasie, jak i w życiu. „Runner’s World” to: magazyn o bieganiu i tych którzy biegają, kompetentny i ceniony poradnik dla biegaczy o tym jak trenować, jak bić własne rekordy, jak lepiej się odżywiać, jak żyć dłużej. Jest to motywator dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku, najprostszy sposób na dobrą kondycję, zdrowie i świetną sylwetkę oraz interesująca lektura pisana przez najlepszych ekspertów.

partnerzy

Klub Polskiej Rady Biznesu - Klub powstał w 1997 r. z inicjatywy Polskiej Rady Biznesu – organizacji skupiającej elitę polskich przedsiębiorców, działającej na rzecz rozwoju polskiej gospodarki i konsolidacji środowiska biznesowego. Do grona członków Klubu należą właściciele, współwłaściciele, prezesi, członkowie zarządów i rad nadzorczych największych i najbardziej znanych polskich i zagranicznych firm i instytucji, jak również przedstawiciele świata nauki, kultury, mediów i polityki. Klub Polskiej Rady Biznesu stał się ekskluzywnym miejscem spotkań biznesowych i uroczystości prywatnych, odwiedzanym przez wybitnych ludzi świata biznesu, kultury oraz polityki, takich jak Prezydenci RP Bronisław Komorowski, Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, Król Karol XVI Gustaw i Królowa Sylwia, Sekretarz NATO Lord George Robertson, George Soros, Michael Dell i wielu innych.

Legia Warszawa - Drużyna Legii Warszawa została założona w 1916 roku przez legionistów Marszałka Józefa Piłsudskiego, walczących na froncie wschodnim podczas I wojny światowej. Dziesięciokrotny piłkarski mistrz Polski oraz 16-krotny zdobywca piłkarskiego Pucharu Polski. W szczytowym okresie Klub tworzyło aż 26 sekcji, których sportowcy zdobyli łącznie 86 medali Igrzysk Olimpijskich - w tym 15 złotych. Ponadto zawodnicy i zawodniczki Legii wywalczyli w sumie 89 tytułów mistrza świata, 91 tytułów mistrza Europy, a także 2164 tytuły mistrza Polski. Jednak od zawsze kibiców w całej Polsce najbardziej elektryzowała sekcja piłki nożnej, która swoją siedzibę niemal od samego początku miała przy ulicy Łazienkowskiej 3. Legia jest również liderem tabeli wszechczasów Ekstraklasy oraz jedyną drużyną piłkarską w Polsce, która po II wojnie światowej nigdy nie spadła z Ekstraklasy.

Szkoła Liderek -  Interdyscyplinarne studium przedsiębiorczości dla kobiet organizowane przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany. Szkoła Liderek jest częścią długofalowej kampanii społecznej na rzecz wspierania przedsiębiorczości i postawy proaktywnej kobiet. Partnerem Strategicznym Szkoły Liderek są przestrzenie coworkingowe Noa Cowork oraz Inspiration Space.

Akademia Kobiet Sukcesu - Akademia Kobiet Sukcesu to kontynuacja i rozwinięcie organizowanego od 2006 roku w SGH Tygodnia Kobiet Sukcesu. Głównym celem Akademii Kobiet Sukcesu jest zwiększanie pewności i wiary w siebie wszystkich kobiet, które marzą o założeniu własnej działalności, inspirowanie poprzez spotkania i warsztaty z ciekawymi ludźmi, oraz zachęcanie do aktywności i działania. Akademia chce konsekwentnie i systematycznie wspierać kobiety w rozwoju, przybliżać i polecać wartościową literaturę oraz budować i integrować społeczność kobiet dążących do samorozwoju i samorealizacji.

Instytut Przemiany - Pierwszy w Polsce Instytut kompleksowego budowania i wzmacniania prawdziwej wewnętrznej pewności siebie. Misją Instytutu Przemiany jest propagowanie wiedzy i dostarczanie narzędzi pogłębiających samoświadomość, aby każdy człowiek mógł stać się pewny siebie i doświadczać życia w bogaty i pełny sposób. Wśród projektów Instytutu znajdują się m.in.: interdyscyplinarne studium przedsiębiorczości dla kobiet "Szkoła Liderek", szkolenie z wystąpień publicznych „Prezentacja wolna od stresu”, program wzmacniania pewności siebie dla kobiet "Codziennie Pewna Siebie" oraz program rozwoju kompetencji zawodowych kobiet "Sukces na Start".

Inspiration Space - Centrum coworkingowe, idealne do pracy dla wszystkich, którym na sercu leży szeroko pojęty rozwój umiejętności, kompetencji, przywództwa, emocjonalny, społeczny i duchowy. Centrum udostępnia na godziny gabinety, sale warsztatowe i biurka coworkingowe dla coachów, trenerów, psychologów, terapeutów, doradców personalnych, HR’owców, rekruterów, asesorów, lektorów języków, dietetyków i innych osób pracujących nad rozwojem klientów. Także osoby poszukujące sposobów na własny rozwój, mogą skorzystać z oferty coachingu, warsztatów, spotkań tematycznych i medytacyjnych oraz innych form, prowadzonych przez Inspiration Space lub osoby z nim współpracujące.

Gabinet Masażu Sylwetka - Założony w 1991 roku specjalistyczny gabinet rehabilitacji i medycyny naturalnej, oferujący szeroki wachlarz zabiegów pomagających uśmierzyć ból, wzmocnić organizm, rozładować napięcia i stres oraz zachować szczupłą sylwetkę. W gabinecie wykonywane są rozliczne formy masażu, zarówno leczniczego jak relaksacyjnego; akupresura, elektro–stymulacja, światło-lecznictwo oraz aromaterapia i ziołolecznictwo. Zabiegi rehabilitacyjne dodatkowo uzupełniane są gimnastyką leczniczą oraz ćwiczeniami korekcyjnymi z wykorzystaniem kinezyterapii, pozycji jogicznych, tai bodywork, tai chi. W zabiegach wykonywanych w gabinecie wykorzystywane jest holistyczne podejście filozofii medycyny chińskiej i tajskiej, skutecznie przywracające sprawność fizyczną oraz pomagające uzyskać wewnętrzną harmonię i równowagę ciała, umysłu i ducha.

Katarzyna Skowronek-Ajchstet, KIURU Visage - Jestem artystką zarówno w życiu, jak i w pracy. Z wykształcenia jestem muzykiem, co trwale ukształtowało moją  wrażliwość na piękno i harmonię. Nauczyło również perfekcji w działaniu. Wciąż doskonalę sztukę makijażu, ucząc się od najlepszych. Z powodzeniem uczestniczę w prestiżowych konkursach. Zdobyłam 1 Miejsce w konkursie "Polski Makijaż Ślubny 2014" Luizy Lenartowicz. Jestem wizażystką, która przez makijaże pragnie kreować doskonałość i piękno oraz sprawiać, by owe piękno było udziałem drugiej osoby. Maluję po to, by osoba czuła się atrakcyjna, pewna siebie, pewna tego czego pragnie oraz do czego w życiu dąży. Moje prace można zobaczyć na stronie osobistej maxmodels oraz na fotografiazwizazem.

Gold Clinic -  Wyjątkowa placówka stomatologiczna na Warszawskim Targówku, która dysponuje nie tylko świetnie wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi dla dorosłych ale i specjalistycznym gabinetem „DINUŚ”, stworzonym specjalnie z myślą o najmłodszych pacjentach. DINUŚ to pierwszy w Warszawie kolorowy gabinet z fotelem stomatologicznym w kształcie dinozaura. Staramy się, aby wizyty malucha były jak najkrótsze, aby go nie zmęczyć i nie spowodować urazu. Jednocześnie, aby zachęcić do współpracy używamy kolorowych wypełnień do zębów mlecznych, nagradzamy za wizyty drobnymi upominkami lub uroczyście wręczamy dyplom "za odwagę". Nie zapomnieliśmy też o osobach niepełnosprawnych, aby mogli również swobodnie korzystać z naszych usług. Celem GOLD CLINIC jest zapewnienie opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie. Dlatego pracujemy z zastosowaniem sprzętu najnowszej generacji, używamy materiałów najlepszej jakości.  Naszą Klinikę wyposażyliśmy w nowoczesne, wygodne fotele zabiegowe.  Wykonujemy zdjęcia RTG. Używamy bezpiecznych środków do znieczuleń miejscowych. Leczymy stosując sprawdzone, wysokiej jakości, estetyczne materiały do wypełnień zębów. Współpracujemy z renomowanym laboratorium techniki dentystycznej. Dzięki temu zapewniamy doskonałą jakość i najwyższy poziom estetyczny wykonywanych prac protetycznych. Korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów do leczenia ortodontycznego. Dbając o Państwa bezpieczeństwo, korzystamy z najwyższej jakości urządzeń i środków do dezynfekcji i sterylizacji narzędzi.

Sweat Lodge DajSobieWycisk - Program radykalnej odnowy biologicznej dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie ogranicza nas data urodzenia tylko nasza kondycja, siła i wytrwałość.  Uczestnicy w trakcie trwania turnusu odkrywają w sobie nieznane pokłady energii, ładują baterię na cały rok a czasami i na całe życie! Sweat Lodge to prawdziwy wycisk i odnowa w wersji deLuxe.  Nasz program to wysiłek fizyczny w wersji max – joga, górski trekking, stretching, oczyszczająca dieta, detox, zajęcia na płaski brzuch, codzienne masaże i wieczorny relaks.  Nasz 7-dniowy program to luksusowy BootCamp, w trakcie którego wyrzeźbisz swoje ciało i duszę. W tydzień wypocisz złe emocje, oczyścisz organizm z toksyn w obliczu natury a do tego będą towarzyszyć Ci wspaniali ludzie, zdeterminowani tak samo jak Ty! SWEAT LODGE - Indianie pozbywali się toksyn i złej energii za pomocą wysokich temperatur przebywając w ogrzanym gorącymi kamieniami namiocie. My to samo zrobimy dając sobie wycisk w trakcie turnusu w Tatrach lub Beskidach. Nasze górskie Chaty są w pełni dostosowane do Waszych wymagań – goszczą kameralną grupę na wyłączność. W oknach palą się świecę, w tle sączy się relaksacyjna muzyka, czuć zapach kadzidła a Ty w trakcie posiłków i wieczorem delektujesz się chwilą (dosłownie!) spokoju pijąc naturalne herbaty. Sweat Lodge to wyjazd All Inclusive w nowym wymiarze- zajęcia non-stop od rana do nocy, nie myślisz o niczym tylko poddajesz się naszemu słodkiemu reżimowi… :)

Coffee Cake  - Jesteśmy firmą, która szerzy dobra kulturę kawową. Współpracujemy z warszawską palarnią kawy Java Coffee Company i pracujemy tylko na 100% Arabice. W swojej ofercie posiadamy równiez słodkości bo jak kawa, to i ciastko. Zajmujemy się eventami i szkoleniami. W przyszłości pragniemy mieć kawiarnię stacjonarną.